Nasza kuchnia

Posiadamy nowoczesną kuchnię, a nasi szefowie sztuki kulinarnej mogą pochwalić się wieloletnim stażem, zdobywając urozmaicone i bogate doświadczenie.


Restauracja nawiązuje do znanych i cenionych, tradycyjnych polskich potraw klasycznych, serwowanych w oryginalny i niebanalny sposób.

Zapewniamy wszystkim Klientom wysoki standard obsługi serwisowej, kompleksowe rozwiązania związane z przygotowaniami oraz co bardzo istotne, atrakcyjne ceny.

Doświadczenie

Naszym głównym celem są dobre i pozytywne wspomnienia naszych Gości. Wesela, czy także inne przyjęcia okolicznościowe, powinny na długo zapaść w Państwa pamięci. Mając na uwadze ten priorytet, jesteśmy gwarantem pomyślnych wrażeń.


Nabyte doświadczenie w gastronomii procentowało latami, pozwalając na stworzenie zgranego zespołu, który ma za zadanie sprostać wszystkim oczekiwaniom Gości.

Do każdego typu przyjęcia podchodzimy indywidualnie, dopasowując odpowiedni wystrój adekwatnie do tematyki przedsięwzięcia.

Catering

Zapraszamy Państwa do skorzystania z interesującej oferty cateringowej. Firmom oraz instytucjom wychodzimy naprzeciw oferując specjalne zniżki i rabaty.


Dajemy możliwość całościowej i profesjonalnej obsługi wszystkich imprez tematycznych w miejscu wskazanym przez Klienta.

Proponowana oferta kulinarna jest różnorodna, z jednej strony łączy w sobie sporą dozę tradycji, jak również zawiera dostatni segment nowości kulinarnych.